Відгуки

Неймовірні курси!

Анно, я безмежно вдячна Вам за такі систематизовані та ефективні курси! Завдяки Вам я дізналася багато нових і цікавих матеріалів із української мови та літератури, змогла поглибити й удосконалити свої знання з цих дисциплін. Раніше я ніяк не могла розібратися з синтаксисом і правилами милозвучності, проте після Вашого курсу вони вже не здаються мені такими складними.

Хочу висловити особливу подяку за курс “Ідеальний твір ЗНО” та ваші коментарі. Ви надихали мене вдосконалюватися та писати дедалі кращі твори!

Бажаю Вам продовжувати працювати у цій галузі, вселяючи віру в себе в молодого покоління, залишатися такою ж сонячною та доброю. Дякую!

Альона
ЗНО -2018

Підготовка до ЗНО

Анна, завдяки Вашому курсу “100 найтиповіших завдань ЗНО”, я відчуваю себе впевненіше та вже не боюся складати ЗНО. Теми, які я не міг зрозуміти в школі на уроках з української мови та літератури, Ви пояснюєте дуже цікаво та доступно. І для себе я зробив висновок – мені, крім Вас, не потрібні ніякі вчителі. З нетерпінням чекаю нового уроку і планую записатись на курс “Ідеальний твір ЗНО”. Дякую, за те, що Ви є!!!

Орест
Київ
ЗНО -2018
Я абитуриент 2013 года. Но так сложилась судьба, что пришлось сдавать ЗНО заново. С укр. языком были проблемы еще со школы (ну никак она мне не дается). Решила записаться на тренинг (а чем черт не шутит?) Помимо хорошо построенных уроков, получила также дополнительную помощь вне занятий.
Анна не только помогла мне разобраться с непонятными мне темами, она мне их фактически разжевала. За что я ей очень благодарна. Ведь часть полученого балла – только ее заслуга =)
Настя
ЗНО -2015

Дякую за класний курс!

Спасибо Анне за замечательный курс “100 найтиповіших завдань”. Очень продуктивные занятия и ничего лишнего, только действительно необходимое для того, чтоб повторить всю программу и сдать ЗНО на высокий балл. К тому же все уроки проходят в непринужденной и позитивной обстановке. Лично я сдала на 200 баллов и очень этому рада! Так что всем советую этот курс!

Дарья
ЗНО -2015

Відгуки про мене на сайті репетиторів

відгуки-репетитор

 

 Відгуки про мої тренінги і вебінари

відгук1 відгук2 відгук3 відгук4 відгук5

в в1 віііідгук1 віііідгук2

Ви також можете залишити ваш відгук про мене та наш сайт.

Я буду дуже рада кожному! :--)

Обов’язкове поле

Ваш електронну адресу не буде показано на сайті