Відгуки

Ви можете залишити ваш відгук про наш сайт та курси.

Будемо дуже раді кожному! :–)

Обов’язкове поле

Ваш електронну адресу не буде показано на сайті

Пані Ганно, щиро дякую!

Пані Ганно, щиро дякую за Вашу плідну працю. Залучила своїх учнів до роботи, відчуваю позитивні зміни в підготовці до ЗНО. Успіхів Вам, творчого потенціалу!

Валентина Шевчук

Відгук

Щиро дякую вам, Ганно, за такі змістовні матеріали. Дуже допомагають у роботі з учнями. Творчого вам натхнення і Божого благословіння….

Щиро дякую також Дмтрові Зайцю за змістовні і доступні довідники!!! Успіхів вам і усіх благ!!!!

Миколюк
Вінниця
ЗНО -2018

Щиро дякую за добірку дієприкметників.

Щиро дякую за добірку дієприкметників. І статті п.Дмитра дуже змістовні: акценти розставлено без зайвих слів. Чи можна чекати на якісь поради щодо роботи над ліричними творами? Як ваші учні справляються з такими завданнями? Поділіться досвідом, будь ласка. Щиро вдячна. Галина

Галина Тимчишин
Сокаль
ЗНО -🙂

Анно, я щиро вдячна вам,

Анно, я щиро вдячна вам, дуже цікаво і корисно, доступно пояснюєте, візьму для власного використання! Дякую за досвід!

Світлана Гнатюк
смт Магдалинівка
ЗНО -учитель

Дуже цікаві матеріали! Завжди є

Дуже цікаві матеріали! Завжди є щось новеньке і необхідне! Дякуємо!

Плоха Вікторія Леонідівна
Слов'янськ

Дуже корисні , цікаві матеріали.

Дуже корисні , цікаві матеріали. Дякую. Бажаю натхнення!

Тетяна
Одеська область

Ваші матеріали для підготовки до

Ваші матеріали для підготовки до ЗНО надзвичайні! Дуже Вам дякую! Бажаю натхнення і успіхів

Грищенко Олена

Щиро дякую за надану можливість

Щиро дякую за надану можливість користуватися довідником! Пригадати – швидко, знайти – зручно, засвоїти – класно!
Бажаю нових цікавинок!!!

Ольга
Миргород

Дякую за корисну інформацію.

Дякую за корисну інформацію. По суті, доступно, легко до сприйняття. Це той матеріал, який потрібен учням!!!

Тетяна
Конотоп
ЗНО -2017

Дуже вдячна творчим та натхненним

Дуже вдячна творчим та натхненним людям, які наповнюють позитивом наше життя, допомагають тим, хто хоче здобути знання, своїм прикладом надихають до дії, до пошуку нового.

Ольга

Безмежно вдячна Анні та її курсам

Безмежно вдячна Анні та її чудовим курсам за якісну підготовку до ЗНО. Склала тест на 199 балів, чому надзвичайно рада. Дякую за змістовні уроки, цікаві поради та лайфхаки, а також за лаконічний виклад усієї шкільної програми. Було дуже корисно за такий короткий термін повторити все, що вивчалося до цього, і підтягнути проблемні теми. Особлива подяка за поради щодо твору: з ним на ЗНО взагалі не виникло проблем, писався легко та швидко. Рекомендуватиму Ваші курси всім знайомим, а Вам ще раз велике дякую за таку цінну допомогу! 😉

Настя
ЗНО -2018

Дякую за допомогу!

Привіт усім! Я брала участь в обох курсах: “100 найтиповіших завдань” та “Ідеальний твір”. Ще до початку курсу я була на 100% впевнена в тому, що складу ЗНО з української на 195+ і не розуміла, навіщо мама зареєструвала мене. Але вже після першого уроку збагнула, що залишається працювати і працювати…
Усі завдання та уроки оригінальні та цікаві, сконструйовані дуже по-сучасному, чого я не очікувала. Анна, організатор курсу,-дуже позитивна, енергійна, готова пояснити кожнісіньку дрібницю.
Я склала ЗНО на 199 балів, і я за це дуже вдячна Анні, адже її внесок – величезний!

Діана
Кривий Ріг
ЗНО -2018

ЗНО 194

Дякую за вашу невтомну працю і бажання допомогати учням! Я придбала два курси: 100 завдань та ідеальний твір зно. Результат – 194 бали, ДПА 11. Не очікувала на такий гарний результат, тому що ще напочатку навчального року на мониторингу з мови отримала 6 балів, а з літератури – 4.

Анна Пасько
Лиман, Донецька область
ЗНО -2018

Дякую за курс 100 найтиповіших завдань (191 бал)

Я просто неймовірно щаслива, що потрапила на цей курс. Чому варто на нього записатися?
1. Коротко, точно й просто. Нічого зайвого. Я була здивована, коли одну із найскладніших тем було пояснено у короткому відео. Мені ж її шість уроків у школі розжовували і я не зрозуміла. На диво, потім всі тести на цю тему стали такими легкими.
2. Поради, які реально працюють. Анна сама була на ЗНО, тому прекрасно розуміла, як розбігаються очі, коли бачиш “закручене” питання, як важко виділити важливе в тексті, а також багато всього іншого.
3. Можливість передивитися/ пройти тест/повторити декілька разів. Через величезні обсяги матеріалів, які я вчила до ЗНО, певні теми просто забувалися. Тож кожного разу, коли робила помилку в певному завдання, я передивлялася відео на цю тему. Також за день до тесту передивилася всі уроки на складні для мене теми. До речі, саме вони мені й потрапили) Якщо втомилася, то дивилася наступного дня. І це було набагато ефективніше, ніж стандартні уроки або додаткові.
Дякую за корисні матеріали: довідники Дмитра Зайця, посилання на цікаві статті. Якби не курс, то навряд чи я б їх знайшла. Окремо дякую за гарне оформлення відео. Трохи забагато я розписала, краще зареєструйтеся і самі все побачите)

Софія
Київ
ЗНО -2018

Неймовірні курси!

Анно, я безмежно вдячна Вам за такі систематизовані та ефективні курси! Завдяки Вам я дізналася багато нових і цікавих матеріалів із української мови та літератури, змогла поглибити й удосконалити свої знання з цих дисциплін. Раніше я ніяк не могла розібратися з синтаксисом і правилами милозвучності, проте після Вашого курсу вони вже не здаються мені такими складними.

Хочу висловити особливу подяку за курс “Ідеальний твір ЗНО” та ваші коментарі. Ви надихали мене вдосконалюватися та писати дедалі кращі твори!

Бажаю Вам продовжувати працювати у цій галузі, вселяючи віру в себе в молодого покоління, залишатися такою ж сонячною та доброю. Дякую!

Альона
ЗНО -2018

Підготовка до ЗНО

Анна, завдяки Вашому курсу “100 найтиповіших завдань ЗНО”, я відчуваю себе впевненіше та вже не боюся складати ЗНО. Теми, які я не міг зрозуміти в школі на уроках з української мови та літератури, Ви пояснюєте дуже цікаво та доступно. І для себе я зробив висновок – мені, крім Вас, не потрібні ніякі вчителі. З нетерпінням чекаю нового уроку і планую записатись на курс “Ідеальний твір ЗНО”. Дякую, за те, що Ви є!!!

Орест
Київ
ЗНО -2018
Я абитуриент 2013 года. Но так сложилась судьба, что пришлось сдавать ЗНО заново. С укр. языком были проблемы еще со школы (ну никак она мне не дается). Решила записаться на тренинг (а чем черт не шутит?) Помимо хорошо построенных уроков, получила также дополнительную помощь вне занятий.
Анна не только помогла мне разобраться с непонятными мне темами, она мне их фактически разжевала. За что я ей очень благодарна. Ведь часть полученого балла – только ее заслуга =)
Настя
ЗНО -2015

Дякую за класний курс!

Спасибо Анне за замечательный курс “100 найтиповіших завдань”. Очень продуктивные занятия и ничего лишнего, только действительно необходимое для того, чтоб повторить всю программу и сдать ЗНО на высокий балл. К тому же все уроки проходят в непринужденной и позитивной обстановке. Лично я сдала на 200 баллов и очень этому рада! Так что всем советую этот курс!

Дарья
ЗНО -2015

Відгуки про мене на сайті репетиторів

відгуки-репетитор

 

 Відгуки про мої тренінги і вебінари

відгук1 відгук2 відгук3 відгук4 відгук5

в в1 віііідгук1 віііідгук2