Навчайтеся разом!

 Можливо, ви ніколи не задумувалися про це, але є багацько різних методів навчання. Викладачі в школі та університеті застосовують різні методики викладання, але ж вчитися ми теж можемо по-різному. Одним із цікавих рішень для вас може стати навчання в групі. 

Для цього не обов’язково записуватися на курси – ви не можете передбачити, з ким вам доведеться там навчатися. До того ж, багато-хто почувається некомфортно серед нових людей. Натомість, озирніться навколо! Кому із ваших близьких знайомих і друзів доведеться готуватися до ЗНО? Хто з них складає ті  ж самі предмети? Ви можете навчатися вдвох чи вдесятьох, можете збиратися вдома чи за гарної погоди у парку, можете створити собі групу вконтакті та обмінюватись інформацією он-лайн, можете заощадити купу грошей – рідше відвідувати репетитора, ділитися підручниками і збірниками тестів з друзями, можете поєднувати навчання з тістечками, какао чи вечірнім переглядом фільму. Хіба це не весело?:) Тут вас ніщо не обмежує!

А для більшої ефективності такого захопливого процесу автор статті про навчання разом Прадіп Кумар В радить дотримуватися таких правил:

1. Ставте мету. Ваша група має мати чітку ціль, до якої ви разом прямуєте. Наприклад, скласти ЗНО з української на 200 балів!;)

2. Зустрічайтесь регулярно. Ви мусите встановити чіткий графік зустрічей – скільки разів на тиждень, в які дні і о котрій годині будуть заняття. З часом ви зможете регулювати графік і переносити зустрічі, але важливо, щоб вони не “випадали” з вашого плану, бо тоді ви просто не встигнете як слід підготуватись.

3. Призначте лідера. Це має бути найбільш відповідальна людина. Лідер – це не викладач, він просто “модерує” ваші зустрічі, збирає всіх, переносить заняття тощо.

4. Готуйтеся ретельно. Важливо, щоб всі серйозно ставилися до такої “розваги”, відчували свою відповідальність (вже не перед батьками чи вчителями, а своїми друзями).  Від вас залежить як ваш особистий результат, так і результат кожного з групи, людей, що вам довіряють.

Якщо ви працюєте у групі, то пам’ятайте, у футбол грають 22 гравці, але перемагає команда! Успіху і радості вам!!!:)

 

П. С. Чекайте скоро на 200baliv кілька ефективних способів спільної підготовки до ЗНО з української!

 

Світлина з Flickr.
Share Button

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн тренінгів до ЗНО. Я склала три ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, мої учні складали на ≤ 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickr