Відкрито передзапис на сезон ЗНО 2019 року

Початок занять – у січні 2019 року

ЗНО з української не за горами…

Ваша підготовка до ЗНО може бути на одному з трьох етапів:

 

1. Закономірний етап

Усю програму вдалося пройти самостійно (або в школі чи з репетитором). Але розумію, що певні правила, винятки, імена і цитати з літератури “вилетіли з голови”. Хотілося б системно повторити весь матеріал, в ідеалі під чужим керівництвом, щоб можна було поставити всі питання і вирішити всі проблеми. Часу мало і хочеться зробити це якомога ефективніше.

 

2. Проміжний етап

Підготовка була, але я розумію, що є прогалини, які потрібно заповнити: деякі теми не пройдено, а деякі здаються занадто складними для мене… Наприклад, типи односкладних речень чи різниця між прийменниками, сполучниками і частками… А ще я частину творів з літератури не прочитала і вже не встигну. Хвилююсь, що не зможу зрозуміти або не встигну довчити все, що треба, і через це наберу недостатньо балів.

3. Безнадійний етап

Запустив / запустила навчання… Хороші репетитори всі вже зайняті, а самостійно навіть не знаю, за що хапатись. Якби була інтенсивна програма з усім матеріалом, я почну з “нуля” і буду займатися щодня, зроблю все можливе, щоб навчитись виконувати максимум можливих завдань. Але ж так мало часу лишилось… Хіба можна так швидко підготуватись?

На якому ви етапі?

Рішення є!

Для всіх трьох груп старшокласників є рішення:

Он-лайн курс

“100 найтиповіших завдань ЗНО”

 

Я розробила цей інтенсивний онлайн курс до ЗНО з української було розроблено для широкого кола старшокласників, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

Адже моя ціль на рік – у різний спосіб допомогти 200 старшокласникам скласти успішно ЗНО.

Привіт!

Мене звати Анна Огойко, я викладаю українську мову та літературу дітям і дорослим, абітурієнтам й іноземцям. Я засновниця про ЗНО з української 200baliv.org.ua та нашої активної і багатолюдної групи ВК.

Я магістр філології Києво-Могилянської академії, і я щаслива працювати на 100% “за фахом”. Я люблю вивчати інші мови та активно розвиватися у своїй професії: усе більше я цікавлюся новітніми методами навчання й освітою онлайн. Результатом такого мого зацікавлення є ці курси.

Я складала ЗНО у перший рік його всеукраїнського впровадження (2008). Набрала всього 🙂 199,5 балів. І за роки підготовки себе та інших до ЗНО у мене назбиралося дуже багато матеріалів, посібників, тестових зошитів.

Одного дня я зрозуміла, що до ЗНО треба готуватися цілеспрямовано: вчитися робити конкретні типові тестові завдання, а не вчити все підряд. Тоді я сіла і зробила глобальний аналіз тестових зошитів усіх років – у результаті я визначила 100 завдань, які найчастіше повторювалися в ЗНО з української мови та літератури. Це і є основою мого онлайн курсу “100 найтиповіших завдань”!

З чого складається курс “100 найтиповіших завдань ЗНО”?

Онлайн курс “100 найтиповіших завдань ЗНО” – це інтенсивні дистанційні курси з підготовки до ЗНО з української. Як і інший мій курс “Ідеальний твір ЗНО”, він складається з 10 занять, кожне з яких містить:

 • розгляд 10 типових завдань ЗНО;
 • детальний аналіз цих завдань, пояснення правил і розкриття секретів їх виконання;
 • навчання тайм-менеджменту: як швидше виконати те чи інше завдання;
 • практика завдань;
 • тестові домашні завдання на сайті;
 • 2 контрольні тести: проміжний і фінальний;
 • консультації в режимі онлайн з будь-яких питань, пов’язаних з ЗНО з української.

Приємні бонуси!

Записані онлайн уроки

Тричі на тиждень учасники курсу отримують доступ до онлайн уроку. Це найважливіша частина цього тренінгу, оскільки за цю 1 годину уроку ви дізнаєтесь/повторите стільки, скільки у школі у вас зайняло б не менш ніж 10 занять (оскільки це 10 завдань – 10 тем).

Перевага онлайн навчання у тому, що ви можете подивитись урок двічі чи тричі, повернутися до нього вже ближче до тестів, “зупинити” і “перемотати” вчителя 🙂

Особисті матеріали

Якщо вам складно запам’ятати деякі правила (у школі проходили їх давно, а в книжці незрозуміло і багато написано…), вам може більше підійти формат стислих слайдів з ефективними поясненнями на онлайн уроці.

Я роками розробляла свої особисті матеріали, які випробовувала і під час тренінгів і в особистих уроках. Вони у мене мають вигляд слайдів, куди я записую тільки те, що потрібно, коротко, лаконічно і наглядно. Мої учні дуже люблять ці презентації. Учасники курсу матимуть можливість завантажити їх собі.

Практика і ще раз практика

Якщо ви знаєте правила, але вам важко застосовувати їх на практиці (у тестах), хороша новина! Цей онлайн курс – це комбінація правил (у якомога зрозумілішому викладі) і великої кількості практики (під супроводом на уроці і самостійно на сайті як домашнє завдання і контрольні тести).

Група взаємопідтримки

Завжди краще готуватися з кимось. Так ви швидко вирішите свої проблеми, зможете обмінятися цінною інформацією і порадами, мотивувати одне одного, а також похвастатись результатом. Для цього я запрошую всіх учнів до приватної групи в Телеграмі, де ми можемо спілкуватись і ділитися матеріалами.

Більше ніж навчання…

Хочу згадати ще про психологічний аспект. Я давно помітила (ще коли сама готувалась до ЗНО та інших іспитів) у тих, хто готується до тестів, такі психологічні блоки:

 • Я вже дуже хвилююсь, а що буде на ЗНО? Боюсь перехвилюватися і все завалити.
 • Сьогодні вивчу правило, а завтра забуду – можливо, у мене проблеми з пам’яттю?
 • Читаю правила – ніби все зрозуміло, а як доходить до практики, в голові все заплутується.
 • Я постійно сумніваюсь у правильній відповіді… Часто повертаюсь назад і виправляю на іншу відповідь. Це займає багато часу і часто неефективно!
 • Я боюсь, що не вистачить часу, щоб зробити всі тести. А ще ж твір…
 • У мене є сумніви, чи повністю я підготувався. Немає у кого спитати.
 • Моя рідна мова – російська. Через це з деякими завданнями у мене великі проблеми.
 • Я не розумію деякі формулювання завдань. Ніби вони їх спеціально створюють, щоб заплутати!
 • Лінуюсь. Надворі весна, всі ввечері гуляють, важко змусити себе сидіти вдома і наодинці робити тести…

Перше, що ви усвідомите під час курсу, це те, що ви не такі не одні!

У кожного є перепони, які заважають продуктивно і ефективно готуватися до тестів. Інша справа, що ці перепони – тільки у вашій голові... І потрібно навчитися керувати своїми емоціями, щоб взяти своє життя під контроль і послідовно рухатися до успіху!

Я люблю всякі такі теми, тому охоче поділюся з вами своїми міркуваннями, науково підтвердженими порадами для продуктивності та натхненням наприкінці кожного онлайн-уроку та в закритій групі Вконтакті.

Відгуки

Я проводила цей тренінг у різних форматах упродовж п’яти років, постійно вдосконалюючи його.

Найголовніше те, що після моїх курсів учні змогли успішно підготуватися до ЗНО. І я завжди дуже щаслива дізнаватися про це!

репетитор ЗНО

А ось більше відгуків учасників курсу:

Спасибо Анне за замечательный курс “100 найтиповіших завдань”. Очень продуктивные занятия и ничего лишнего, только действительно необходимое для того, чтоб повторить всю программу и сдать ЗНО на высокий балл. К тому же все уроки проходят в непринужденной и позитивной обстановке. Лично я сдала на 200 баллов и очень этому рада! Так что всем советую этот курс!

Дар'я

Учасниця тренінгу у 2016 році (200 балів!)

Я абитуриент 2013 года. Но так сложилась судьба, что пришлось сдавать ЗНО заново. С укр. языком были проблемы еще со школы (ну никак она мне не дается). Решила записаться на тренинг (а чем черт не шутит?) Помимо хорошо построенных уроков, получила также дополнительную помощь вне занятий.
Анна не только помогла мне разобраться с непонятными мне темами, она мне их фактически разжевала. За что я ей очень благодарна. Ведь часть полученого балла – только ее заслуга =)
Настя

Учасниця курсу в 2014 році

Вперше беру участь у подібному дистанційному навчання. І можу сказати одне – дуже зручно! Слухаєш теорію. Моментами непередбачувані експрес-запитання, як практика, до сказаної теми. Перерва. Сходив поїсти і повернувся готуватись до ЗНО. Досить цікавий, комфортний і перспективний варіант навчання! Дякую, Анно!

Ірина

Учасниця тренінгу у 2013 році

Дякую Ганні за її ефективний курс з підготовки !! Ні на секунду не шкодую , що записався на курс *100 найтиповіших завдань*!! Ганна чітко і зрозуміло викладує матеріал, завжи відповідає на запитання, а також надає всі потрібні матеріали для навчання )) Я безмежно вдячний їй.

Петро

Учасник тренінгу у 2015 році

Приєднуюся до гарних відгуків про тренінги Ганнусі)) окрім того, що вона сама є дуже світлою та щирою людною, Ганна ще і навчить кожного чудово писати твори та без проблем виконувати типові завдання на зно. Підтвердити це я можу своїм результатом, який я цілком задоволена, – 199,5. Невимовно вдячна!!!!

Дар'я

Учасниця тренінгу у 2015 році (199,5 балів)

Передзапис на курси до ЗНО-2019

У сезоні ЗНО 2019 онлайн курс “100 найтиповіших завдань ЗНО” буде проведено у декількох групах.

Перший набір відбудеться не раніше ніж у грудні 2018 року. Адже саме тоді буде доступна офіційна програма ЗНО 2019 року, і ми зможемо оновити зміст курсу згідно з цією програмою та вдосконалити систему.

Зверніть увагу! Цей курс є інтенсивним повторенням матеріалу, пройденого у 5-11 класах, однак його формат і уроки розроблено спеціально для формату ЗНО. Тому до початку курсу потрібно систематично вивчати українську мову та літературу самостійно. Як саме – я пораджу вам після передзапису.

Для чого і як записатися?

Ви можете вже зарезервувати собі місце на курсі вже зараз. Передоплата не потрібна. Просто залиште ім’я і прізвище учня та контактні дані.

Передзапис гарантує для вас місце у групі та найбільшу можливу знижку (-25%).

Щоб записатися на онлайн курс “100 найтиповіших завдань” до ЗНО 2018 року, натисніть тут:

Що ще приємного?

Для найрозумніших

Якщо на ЗНО-2018 з української мови та літератури ви здобудете всі 200 балів, то для святкової вечірки на вашу честь отримаєте великий солодкий подарунок від 200балів! 😀

Для когось

Традиційно 10% прибутку від своїх курсів я спрямовую на благодійність.

Типові запитання

Чи потрібен мені мікрофон і камера для курсу?

Ні, ви будете дивитися уроки онлайн і писати твори. Тому вам потрібен тільки екран, монітор і розумна голова!

Скільки часу займатиме у мене курс?

Це залежить від вас і ваших потреб:

 • перегляд одного відео з виконанням тестів – 1-1,5 години
 • виконання домашніх тестів, самостійне повторення правил, участь в обговореннях у групі – 1-1,5 години

Тобто приблизно 2-3 години за урок. Курс інтенсивний, але систематизований і зосереджений тільки на тому, що треба знати для ЗНО. Нічого зайвого.

Як можна оплатити курс(и)?

Оплата відбувається через систему Liqpay: ви можете вибрати, оплатити карткою, через Приват24 чи через термінал.

Якщо вас цікавить інший спосіб оплати, зв’яжіться зі мною.

Що робити, якщо мені не сподобається?

Якщо вам не сподобається, ви можете відмовитись від участі у перші 7 днів курсу і я поверну вам повну вартість.

Я дуже люблю цей курс і буду рада допомогти. А ви готові натхненно готуватися до ЗНО?:)

У вас є запитання?

Виникли проблеми з передзаписом? 

Пишіть, буду рада вам допомогти особисто!

12 + 7 =

Інформація платника податків: ФОП ОГОЙКО А. В.  №2 663 000 0000 006076